Poduszki powietrzne do paczek

Opublikowany

Poduszki powietrzne do paczek – bezpieczna dostawa do odbiorcy

Dynamiczny rozwój transportu towaru w dzisiejszych czasach wymógł położenie większego nacisku na zabezpieczenie przewożonych paczek. Karton w połączeniu z taśmą pakową nie jest już wystarczającą ochroną przed potencjalnymi uszkodzeniami. Warto dodatkowo zaopatrzyć się w zewnętrzną osłonę, jaką jest folia do pakowania paczek. W profesjonalnie zapakowanym ładunku powinien znaleźć się także odpowiedni wypełniacz do pakowania. Wybór na rynku jest szeroki: od styropianu, przez wiórki papierowe aż po poduszki powietrzne do paczek.

Wypełnienie pustych przestrzeni w paczkach

Wypełniacze powietrzne świetnie zapełniają puste przestrzenie, dopasowując się do wolnych luk. Nie tylko amortyzują zapakowane przedmioty, ale też chronią przed ich ewentualnym potłuczeniem lub rozsypaniem się. Skutecznie wygłuszają paczki, przez co osoby niepożądane nie będą w stanie domyśleć się ich zawartości. Są odporne na ewentualną wilgoć. Mata powietrzna lub pojedyncze poduszki powietrzne do paczek składają się w znacznej większości z powietrza, dlatego nie wpływają na wagę przesyłki. Ma to korzyści nie tylko ekonomiczne (znaczna redukcja kosztów transportu), ale także ekologiczne. Podczas przewożenia ładunku produkowanych jest mniej gazów cieplarnianych, co korzystnie wpływa na otoczenie. Aby jeszcze bardziej zaangażować się w ochronę środowiska, można wybrać produkty takie jak: folia biodegradowalna do pakowania oraz wypełniacze do kartonów poddawane recyklingowi, które równie dobrze zabezpieczą przesyłkę.

Nieuszkodzona przesyłka = powracający klient

Profesjonalne zapakowanie paczki jest wizytówką osoby wysyłającej lub firmy oraz możliwością zaprezentowania jakości świadczonych usług. Inwestycja w etykiety z napisem uwaga szkło, solidniejsze opakowania czy wypełniacze do paczek może znacząco wpłynąć na zadowolenie klientów. poduszki powietrzne do paczek są wygodnym, uniwersalnym i stosunkowo niedrogim rozwiązaniem. Doskonale sprawdzą się przy transportowaniu przeróżnych przedmiotów, takich jak: szkło, lekarstwa, sprzęty elektroniczne. Są lekkie i wytrzymałe, a przy tym chronią zawartość przed wstrząsami i uszkodzeniem, możliwymi podczas drogi. W czasie transportu może pojawić się wiele problemów, dlatego warto mieć kontrolę nad zabezpieczeniem paczek.

Autor
Kategorie Wysyłka paczek, Pakowanie paczek